Książka może być doskonałym dodatkiem do głównego prezentu wręczonego dziecku pod choinkę. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie postawienie na pozycję, która przekaże najmłodszym wartości, które przydadzą im się w przyszłości. Jakie prezenty pod choinke dla dziecka poniżej roku w postacie książek będą najlepszą opcją?

Moje zęby

W książce zawarte jest praktycznie wszystko, co dziecko powinno wiedzieć o swoich zębach. Pozycja jest niezwykle pomocna dla rodziców. Pociechy dowiedzą się bowiem dlaczego mleczaki wypadają. Uzyskają również informacje o tym, jak istotne znaczenie ma regularne mycie zębów. Godny uwagi jest fakt, że maluchy w prezencie otrzymają pudełko na mleczaka. 

Totalnie wszystko o dinozaurach i innych prehistorycznych bestiach!

Jest to idealny prezent dla wszystkich dzieci fascynujących się dinozaurami. W pozycji znajduje się ogromna liczba przydatnych informacji. Najmłodsi będą mieli możliwość poznania najważniejszych dinozaurów. Dodatkowo doskonale będą się bawić przy różnego rodzaju żartach związanych z tymi stworzeniami. Należy zaznaczyć, że nauczą się nawet je rysować. 

Mania z ulicy OKciej

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że „Mania z ulicy OKciej” jest siostrą  „Zosi z ulicy Kociej”. W książce Mania opisuje swoje przygody. Główna bohaterka nazywa ulicę Kocią, OKcią. Na wspomnianej ulicy odbywa się remont, dlatego Mania razem z Zosią postanowiły wybrać się do babci. Warto wiedzieć, że w nowym miejscu będzie na nie czekało mnóstwo przygód. Dziewczyny nie będą w stanie się nudzić. 

ZOG

Zog jest w najprostszym możliwym ujęciu bardzo bystrym smokiem, który doskonale radzi z nauką w szkole. Oczywiści tak jak każdy napotyka różne problemy. Jego zadaniem jest schwytanie księżniczki. Może mu w tym pomóc pewna dziewczynka, która pojawia się praktycznie zawsze, gdy tylko smok potrzebuje pomocy. 

Serce w butelce

Jest to ponadczasowa pozycja, która w najlepszy możliwy sposób przedstawia to, co jest w życiu najważniejsze. Godny uwagi jest fakt, że poruszony został nawet temat śmierci. Książka może pomóc poradzić sobie z emocjami w trudnych momentach.